Özel Yazılım & Web Geliştirme

Uygun Tasarım, modern teknolojilerle çalışan güvenli ve güvenilir sistemler sunarak Uygun Tasarım girişimlerinin ve finansal kurumların güvenini kazanmıştır. Özel finansal yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak için yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Kendi özel yazılımınızı şimdi yaptırın

Deneyimli Uygun Tasarım, yazılım mühendislerimiz birçok farklı UT projesinde yer almıştır. Web yazılım geliştirme ve UX tasarımı alanlarındaki kanıtlanmış uzmanlığımız ve üstün becerilemizle yüksek kaliteli bir ürünün güvenli ve zamanında teslimini sağlamaktayız.


Çözümlerimiz ile, hem köklü forex aracı kurumları, kripto borsaları, yatırım fonları ve profesyonel traderların hem de daha yeni kurulmuş veya gelişmekte olan finansal kurumların ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Finans sektöründeki bilgi birikimimiz ve yılların getirdiği deneyimimizle, kurumsal aracı kurumlara, varlık yönetimi şirketlerine, yatırım fonlarına ve sigorta şirketlerine katma değer sağlayacak projeler üretiyoruz. Uygun Tasarım olarak, kişiselleştirilmiş yazılım çözümlerimiz ve engin Uygun Tasarım deneyimimiz ile; finans yazılımlarının gelişmesine ve finans sektöründeki firmaların büyümesi, adaptasyonu ve teknolojik avantaj sağlamalarına yardım ediyoruz. Müşterilerimize, teknik mükemmeliğe ve birinci sınıf yazılım ürünleri sunmaya odaklanarak; bireysel çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Satış Odaklı Yazılım

Web de ve mobilde çoklu işlem uygulamaları

CMS, WordPress, Drupal

Emir Eşleştirme ve Emir Yönetim sistemleri

Global Erişilebilirlik

Özel Eklenti (plugin) Geliştirme Sistemleri

Sosyal Medya Entegre

Uygulama Destek ve Sürekli İyileştirme

E-Posta Yazılımları

MetaQuote yazılımları ile Uygulama Entegrasyon ve Özelleştirme

Tüm Yazılım Çözümlerinde

7/24 bakım ve destek veriyoruz

Effective Web Development Solutions

Websitesi Geliştirme Hizmetleri

Teknoloji ile akıllıca ve mükemmel bir şekilde birleşen ve fikirlerinizi ortaya çıkaran websiteleri geliştiriyoruz.

Güvenli internet yazılımlarında . . .

Şirketinizin başarılı olabilmesi için, kullanıcı dostu web sitenizin yeni müşterilerinizi destekleyecek ve mevcut müşterilerinizi de tutacak kadar güçlü olması gerekir. Marka ve şirket gereksinimlerinizle uyumlu, içlerinden rahatlıkla seçim yapabileceğiniz önceden tasarlanmış temaları kullanıyoruz. Her bir detayı önemsiyoruz ve en iyi sonucu alabilmeniz için uğraşıyoruz.

Effective Web Development Solutions

 

Hemen şimdi bir proje başlatmak ister misiniz ?

Formu doldurup bize bilgi verin sizi ekip arkadaşlarımız projeniz için arasın...

- SEO Dostu
- Kurumsal Gelişim
- Web CMS Geliştirme
- Web Portal Geliştirme
- Websitesi Bakımı
- e-Ticaret Geliştirme
- Bulut Odaklı Geliştirme

Müşterimiz Ne
Diyor?

Son Yapılan Yorum