Kurumsal Web Tasarım

Uygun Tasarım ekibi olarak web tasarım pazarında 8 yıldır hizmet veren ve hergün gelişen teknolojiye uyum sağlayan ekibimiz sayesinde profesyonel kurumsal web tasarımlar üretmeye devam ediyoruz

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında, kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

Profesyonel Analiz

Erişebilirlik Analizi

Mobile Uyumlu Platform

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3S standartlarını da gözeterek tasarımda gördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmaya başlıyoruz. Tasarım yapılırken hissedilen enerjiyi gerçek görünümde de sınabilmek adına ekip içi ciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. "Tamam, şimdi oldu!" dediğimizde de bu arayüzü size gerçek bir web ortamında yeniden sunuyoruz.

YÖNETİM ve TESLİM SÜRECİ

Yayın öncesi projenizi tekrar deneyimlememiz ve yönetim paneli kullanımı için ofisimizde ağırlıyoruz. Varsa son istek olarak betimlediğimiz içerik girişlerini yapıyoruz ve yayın süreci ile ilgili bazı teknik yönetim eğitimi verdikten sonra onayınız ile web sitenizi internet dünyasında yayınlamaya başlıyoruz.

YAYINLAMA SÜRECİ NASIL BAŞLIYOR ?

Projenizin internet dünyasında görünür olması için alan adınıza entegre ettikten sonra gerekli arama motorları bildirimlerini yaparak yayınlama süreci başlamış oluyor. Ekip olarak en başında kağıt üstünde çizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla bir sonraki maceramıza hazırlanıyoruz...

175

E-Ticaret Tasarım Oluşumu

517

Kampanyalı Tasarım Hizmeti

67

Dünya Çapında Hizmet

17

Pazarda Liderliğe Doğru

647

E-Posta Kurulum Hizmeti

2559

Web Tasarım Geliştirme

 

Kurumsal bir web siteniz hala yok mu ?

Web işlerinizin yükünü bize verin biz sizi rahatlatalım ...

Çevrimiçi Destek ile
akıllı tasarıma ve yenilikçi teknolojiye dayalı en iyi rakipsiz interaktif deneyimi yaşayın. başlamaya hazır mısın?

Müşterimiz Ne Diyor?

Son Yapılan Yorum