Sanatçı Gözüyle Bakıp Profesyonel Olarak Üretiyoruz

Hayalinizi icat etmekle, ona yenilik getirme arasında eyleme geçiyoruz.Bir fikri alıp, onu kullanılabilir bir hale getiriyoruz.

Social Media Marketing

Uygun Tasarım Kimdir ?

Uygun Tasarım 2012 yılında Bursa'da kurulmuştur.Gelişen dünyada teknolojiyi yakında takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif tasarımlar ile birleştirerek sizlere sunuyor. Baktığımız zaman Uygun Tasarım olarak web yazılım, web tasarım, reklam yönetimi, sosyal medya, e-ticaret danışmanlığı, mobil uygulama ve sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. Uygun Tasarım olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projeler çağın gereklerine uyum sağlıyoruz.

8

Yıldır Pazarda

774

Analiz Sonucu

669

E-Posta Satışı

421

SEO Desteği

7

Kişilik Ekip

1236

Sonuçlandırma

Profesyonel Pazarlama

Sürekli Etkinlikler

Sürekli Seminerler

Mutlu Müşteriler

BİZ DİJİTAL GELİŞTİRİCİYİZ

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi başlarken o projeye büyük bir aşkla inovatif tasarımlar üretiyor.Uygun Tasarım olarak müşterilerimizi sert rekabet koşullarının yaşandığı web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adım önde tutmayı amaçlıyoruz.

Web dünyasında ürettiğimiz yüzlerce başarılı proje ile büyüye bir aileyi sizlerde bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanızı her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalışması yaparak rekabet koşullarını araştırıyoruz.

Dijital stratejiler geliştiriyoruz

Uygun Tasarım ürettiği her projede müşteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. Seo (Search Engine Optimization ) ürettiğimiz her projede sitelerin iç ve dış Seo çalışmalarını yapıyoruz.